Gdzie mieszczą się kontenery na śmieci?

W miastach wiele osób zamieszkuje w wieżowcach czy betonowych blokach. Mają do dyspozycji małe mieszkanko, wspólny plac zabaw dla dzieci, mały skwerek z kilkoma ławeczkami oraz wystawione do użytku kontenery na śmieci. Niejedna osoba zamieszkująca swój własny, nawet najmniejszy domek, nie jest w stanie wyobrazić sobie życia w takim ścisku, gromadzie.To tak, jakby pokoje w domu…

To tak, jakby pokoje w domu zamieszkiwali obcy ludzie i spotykali się na klatce czy przejściu w drodze do pracy. Nie wyobrażają sobie schodzenia z dziesiątego piętra z workiem pełnym odpadów, by wrzucić je do śmietnika, który mieści się na tyłach budynku. Dobrze, że kontenery na śmieci nie zeszpecają chociaż względnego wyglądu całego budynku, lecz są stosownie ukryte. Kontenery na śmieci są zazwyczaj ogrodzone lub też ukryte są pomiędzy wymurowanymi ścianami, co z dalsza nie wygląda jak wysypisko odpadów. Rzecz jasna kontenery na śmieci są regularnie opróżniane, ale czasami odpadki wychodzą na zewnątrz pojemników.

Nie można przecież przewidzieć ilości wyrzuconych i…

Kup / wynajmij kontener

ANGA Sp z o.o.
Przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu, wynajmie i sprzedaży kontenerów do zastosowań różnego typu. Kontenery magazynowe, specjalistyczne, stróżówki i nie tylko.
  • ul. Kartuska 393
  • 80-125 Gdańsk

Nie można przecież przewidzieć ilości wyrzuconych i niepotrzebnych rzeczy. Przy dużej ilości mieszkańców tym bardziej jest to niemożliwe. Ludzie zamieszkujący blokowiska są już przyzwyczajeni do warunków, jakie panują na osiedlach. A mieszkańcy domków jednorodzinnych wcale nie muszą przekonywać się o tym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres