Garaże z blachy lepszy od murowanego?

Przepisy budowlane podobno się zmieniły lub mają się zmienić od nowego roku i dobudowanie garażu nie powinno być już problemem. Jednak do tego czasu wielu ludzi miało nie mały problem. Mieszkając w domu jednorodzinnym na swojej działce musieli starać się o pozwolenia i projekty do tego by postawić prostą konstrukcję garażową.Ten czynnik sprawił, że garaże z…

Ten czynnik sprawił, że garaże z blachy stały się jedyną słuszną opcją, z której sam skorzystałem. Chociaż początkowo nie byłem przekonany do tej konstrukcji to ostatecznie jestem z niej bardzo zadowolony. Firma, u której zamówiłem garaż z blachy oferowała od razu darmowe lub wliczone w cenę jego złożenie. Widać, że goście byli wprawieni i nie jeden garaż postawili ponieważ złożyli go w ciągu kilkunastu minut.

Konstrukcja jest bardzo solidna a blacha z lepszego gatunku stali. Do wyboru były drzwi otwierane na boki oraz od góry. Wolałem te tradycyjne ponieważ rozsuwane kosztowały sporo drożej. Mój garaż ma 5×3 metry dzięki czemu mogę wstawić do niego naprawdę sporo rzeczy. Spokojnie zmieści się w nim każde auto osobowe jednak ja używam go jako składzik na narzędzia, rowery oraz wiele innych rzeczy, które nie znalazły miejsca na strychu i w piwnicy.

Rada ode mnie dla każdej…

Rada ode mnie dla każdej osoby, która taki garaż blaszany kupuje. Jest to bardzo dobry wybór nawet do trzymania auta ale warto go nieco zmodyfikować. Wystarczy ocieplić go z zewnątrz cienkim styropianem. A jeżeli ma być to miejsce dla auta zawsze trzeba pomyśleć o zrobieniu podłoża. Najlepiej zalać betonem lub wykorzystać kostkę brukową. Dzięki temu zmniejszycie poziom wilgoci.

Chcesz więcej informacji? Zobacz koniecznie tę stronę.

Comments
  1. monter56 |

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres