Funkcje i zastosowanie styropianu.

27 cze 2015

Styropian od lat znany jest w budownictwie, produkcji, oraz spełnia szereg innych funkcji. Jego zalety spotkały się z aprobatą, dlatego jest on produktem, który cieszy się dużym zbytem. Prace budowlane opierają się także na dociepleniach, do których między innymi wykorzystuje się styropian.Zalety tego produktu są na tyle duże,…

Zalety tego produktu są na tyle duże, iż potrafią spełniać wiele funkcji. Docieplenia budynków za pomocą styropianu pozwalają na zachowanie w pomieszczeniach ciepła. Styropian spełnia także w budownictwie funkcję chłodzenia, czyli w dni upalne zapobiega nagrzewania się ścian, a tym samym pomieszczeń. W produkcji natomiast styropian wykorzystywany jest jako izolacja. Głównie płyty styropianowe używa się w produkcji lodówek itp. Inne funkcje styropianu, to wszelkiego typu wypełnienia do paczek i kartonów, ociepleń psich bud i wiele innych.

Sklep internetowy adoby.pl
liny stalowe
http://adoby.pl – liny stalowe
prawo budowlane

Foto: pixabay.com

Produkcja styropianu jak do tej…

Produkcja styropianu jak do tej pory cieszy się dużym powodzeniem. Być może pojawi się na rynku produkt, który w pełni zastąpi właściwości styropianu, jednak biorąc pod uwagę wszystkie jego zalety, szeroki wachlarz zastosowania, oraz dostępną cenę, jest on jednym z najczęściej wykorzystywanych produktów w budownictwie i produkcji. Warto również zauważyć, że na rynku dostępne są płyty styropianowe przeciwwilgociowe.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Funkcje i zastosowanie styropianu.”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031