Frustrujące ulotki reklamowe

Jest wiele rzeczy, które wyprowadzają człowieka z równowagi. Jednych denerwuje głośny sąsiad, drugich wiecznie padający deszcz, jeszcze innych ulotki reklamowe wtykane za wycieraczki samochodowe. Niby drobnostki na które zazwyczaj nie mamy wpływu, ale działają na nas negatywnie i frustrująco. Parkujemy samochód w centrum handlowym, wybieramy miejsce, w którym nic złego nie powinno się wydarzyć z naszym wypucowanym autkiem.


kamery samochodowe

Foto: pixabay.com

Wracamy z zakupami a tu…

Wracamy z zakupami a tu cały samochód wytapetowany w ulotki reklamowe. No i adrenalina od razu idzie do góry, ciśnienie rośnie, żyłka na szyi niebezpiecznie pulsuje. Po prostu chamstwo, by tak się narzucać. Wiadomo, że każda firma chce zdobyć jak najwięcej klientów, że pragnie ogłosić całemu światu swoje istnienie, że chce przekazać informacje o swojej ofercie. Ale nie w tak dobitny sposób. Przecież ulotki reklamowe można kulturalnie rozdawać przy wejściu, bez nachalności, grzecznie, z uśmiechem na ustach. O wiele przyjemniej się wtedy reaguje na taki rodzaj marketingu i promocji.

Informacje na temat ulotek reklamowych
kamery samochodowe

Foto: pixabay.com

Podobnie jest ze skrzynkami na listy…

Podobnie jest ze skrzynkami na listy. One także są wypełnione po brzegi przez ulotki reklamowe. W jednej skrzynce znajdujemy nawet kilkanaście jednakowych kartek. Osoby, które roznoszą je wtykają po kilka by opzbyc się ich jak najprędzej. Szybka praca, a pieniądze w kieszeni.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres