Efekty dekoracyjne na ścianach

Czy można szybko i bez wzywania specjalistów – przeprowadzić metamorfozę jakiegoś wnętrza, lub nawet wszystkich wnętrz w swoim lokum. Jest to jak najbardziej możliwe, gdyż efekty dekoracyjne jakie możemy wykonać dzięki systemom dekoracji nie wymagają ani większego wysiłku, ani większych zasobów finansowych.Galeria

W jaki sposób możemy sami wykonać w swoim domu czy mieszkaniu efekty dekoracyjne. Musimy zainwestować w tak zwane systemy dekoracji, dzięki którym nasze ściany dostaną nowe życie. Na czym polegają owe systemy. W skrócie polega to na tym, że na ścianę nakłada się jakiś produkt typu pasta strukturalna, a później jakimś narzędziem typu szpachelka, specjalne narzędzia z różnymi rozstawami ząbków, wałek, pędzel itp. – rzeźbimy w tej paście strukturalnej różne faktury. Mogą to być zarówno działania na całej powierzchni pasty strukturalnej, a mogą być również wykonywane tylko miejscowo i efektem takich działań mogą być na przykład wzory geometryczne. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i inwencji twórczej.

Takie efekty dekoracyjne są naprawdę…

Takie efekty dekoracyjne są naprawdę efektowne i zawsze robią wrażenie. Co więcej efekty dekoracyjne wyrzeźbione w paście strukturalnej można dodatkowo malować farbami( np. lateksowymi, matowymi, można je również mieszać dla uzyskania różnych efektów ). Dzięki takim zabiegom nasze ściany dostaną zupełnie nowe życia, a zrobione przez nas efekty dekoracyjne na pewno wzbudzać będą zachwyt nie jednego gościa naszego lokum. Takie ścienne efekty dekoracyjne to świetny sposób nie tylko na metamorfozę ścian, ale i całego mieszkania.

Autor poleca również stronę: ścianka składana

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres