Dwa rodzaje mebli warsztatowych

Chyba wszyscy producenci posiadający w swojej ofercie meble warsztatowe, mają ich co najmniej dwa rodzaje. Pierwszy komplet to ten tak zwany podstawowy. Może on się składać z dowolnej liczby części i dowolnych składowych, jak stoły, szafy i szafki, półki czy wózki. To w zasadzie nie ma większego znaczenia.Trzeba jednak wiedzieć, że te podstawowe meble…

Trzeba jednak wiedzieć, że te podstawowe meble warsztatowe są nazywane powszechnie mniejszymi. Oznacza to oczywiście, że pojemności szuflad i powierzchnie szaf są raczej tymi mniejszymi, no może nawet standardowymi. Natomiast meble warsztatowe w tym drugim komplecie mają większe wymiary i pojemności. Dla przykładu – szuflady są głębsze i wyższe, szafki również są szersze, a szafy znacznie pojemniejsze. W ten sposób klient może sobie wybrać takie meble warsztatowe, które jego zdaniem będą znacznie praktyczniejsze w jego przypadku. Wiadomo przecież, że dla jednego klienta lepsze będą te mniejsze i gabarytowo i pojemności szuflady i półki, a dla innego wygodniejsze będzie trzymanie drobnych części w mniejszych szufladach.

Takie umieszczenie narzędzi tak aby…

Takie umieszczenie narzędzi tak aby były one już dobrze rozmieszczone to ważna sprawa ponieważ od tego zależy dobra organizacja pracy. Warto jest więc mieć takie meble, które to będą nam pomocne w pracy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres