Druk ulotek z programów graficznych

W chwili obecnej w sieci i w sklepach komputerowych dostępnych jest całe mnóstwo programów do tworzenia grafiki. Graficy mają więc szeroką paletę narzędzi, dzięki której swobodnie mogą projektować ulotki, plakaty, czy też grafikę na strony www. Jednakże, należy pamiętać o tym, że nieco inaczej wyglądać musi projekt do druku, a inaczej do publikacji w sieci internetowej.Druk (totem.com.pl) ulotek czy innych materiałów…

Druk (totem.com.pl) ulotek czy innych materiałów promocyjnych wymaga od grafika odpowiedniego” złożenia” projektu graficznego, co często niestety nie jest rzeczą prostą. Każda drukarnia będzie miała nieco inne wymagania w tym zakresie. Drukowanie ulotek będzie przebiegało bez zakłóceń i klient dostanie do ręki taki produkt, jakiego oczekiwał, jeśli grafik odpowiednio przygotuje projekt graficzny, wedle wskazań drukarni.

Druk ulotek musi zakładać to, że…

Druk ulotek musi zakładać to, że kolory widoczne na monitorze komputera mogą być nieco inne od tych, które zostaną wydrukowane na papierze. Tak jest nie tylko wtedy, gdy drukarnia realizuje wydruk ulotek, ale również gdy drukowane są plakaty, czy katalogi reklamowe dla danej firmy czy instytucji. Wielu zlecających nie zdaje sobie z tego w ogóle sprawy, po czym ma pretensje, że coś nie wygląda tak, jak wcześniej zakładali.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres