Dozownik na mydło

Jeżeli zależy nam na zachowaniu higieny w łazience i w dodatku nudzi nas codzienne mycie mydelniczki idealnym rozwiązaniem jest dozownik na mydło. Takie dozowniki są bardzo praktyczne i mogą stanowić dodatkową ozdobę łazienki. Do takiego dozownika nadaje się mydło w płynie, żel bądź pianka myjąca. Wybór konsystencji i zapachu to już indywidualna sprawa nabywcy.Dostępne są różnego rodzaju dozownika np…

Dostępne są różnego rodzaju dozownika np. na pompkę, przyciskowy, łokciowe, elektroniczny działający na dotyk. Można wybierać także spośród dozowników plastikowych, metalowych, ceramicznych bądź innych tworzyw. Kolorystyka i wzory także są kwestią wyboru. Można także wybierać między dozownikami stojącymi i wiszącymi, które montowane są do ściany. Z reguły wyposażone są one w okienka przez które widać ilość znajdującego się w dozowniku płynu. Dozowniki na mydło są idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących czystość, a widok zabrudzonej mydelniczki potrafi być denerwujący. Dzieci często zostawiają w mydelniczce wodę, która powoduje że mydło zaczyna się rozpuszczać i często robi się z niego papka.

Dozowniki automatyczne są także idealnym rozwiązaniem dla…

Dozowniki automatyczne są także idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na różne bóle rąk, dzięki takiemu rozwiązaniu wystarczy że podadzą rękę pod automat i mydło w płynie bądź pianka sama wypłynie. Ceny takich dozowników nie są wygórowane i mieszczą się zwykle w granicach od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Można je kupić praktycznie w każdym sklepie z akcesoriami do łazienek a w sklepach z kosmetykami lub w ogólnobranżowych bez kłopotu można zakupić płyny do takiego dozownika.

dozownik do mydła

Foto: pixabay.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres