Dołączam do sprzedaży

2 kwi 2017

Ostatnio kolega zaproponował mi pracę a właściwie to miałabym być trzecim współwłaścicielem firmy, którą prowadzi z kolegą. Zajmują się sprzedażą kas i drukarek fiskalnych, wag elektronicznych itp. Ponadto prowadzą sklep internetowy kasy fiskalne Kraków i zajmują się serwisem. Kolega powiedział, że kompletnie się nie wyrabiają z robotą i potrzebują kogoś do pomocy.


Moją działką byłby sklep internetowy kasy fiskalne Kraków i próba jego promocji a także sprzedaż bezpośrednia klientów, którzy nas sklep odwiedzają a czasem może szukanie nowych odbiorców. Jeden z kolegów zajmuje się instalacją kas i klienta i serwisem a drugi zamawia towar w hurtowniach, szuka nowych tańszych dostawców i dodatkowo obsługuje klientów. Pomysł mi się spodobał. Zrezygnowałam z dotychczasowej pracy i dołączyłam do nich.

Na początku dużo musiałam się uczyć, poznawać…

Na początku dużo musiałam się uczyć, poznawać produkty, które sprzedajemy w naszym sklepie kasy fiskalne Kraków, ale z dnia na dzień moja wiedza była coraz większa i coraz swobodniej mogłam obsługiwać klientów. Z czasem jak już dobrze byłam rozeznana w temacie, to zaczęłam dzwonić do różnych potencjalnych klientów jak różne sklepy, bary, restauracje itd.

Dołączam do sprzedaży – galeria

kasy fiskalne

Foto: pixabay.com

kasy fiskalne

Foto: pixabay.com

i przedstawiałam im naszą ofertę i szukałam w ten sposób klientów, ale także utrwalałam sobie zdobytą wcześniej wiedzę na temat produktów. Nasz sklep dzięki sprawnej obsłudze zdobywał coraz większą liczbę klientów. Cieszę się, że mnie kolega poprosił abym została wspólnikiem, bo wcale nie żałuje tej decyzji kasy fiskalne Kraków okazały się strzałem w dziesiątkę.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Dołączam do sprzedaży”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031