Dobry wnuk

4 mar 2017

Babcia i dziadek postanowili wyremontować swoją łazienkę i wymienić w niej kilka sprzętów. Na pierwszy ogień poszła dosyć wiekowa już wanna, a także pralka. Oczywiście w łazience miały się pojawić także nowe kafelki na podłodze i ścianach, a stare rury metalowe miały być wymienione na nowe plastikowe.Spore przedsięwzięcie zarówno logistyczne –…

Spore przedsięwzięcie zarówno logistyczne – łazienka wyłączona z używania przez prawie tydzień, a także finansowe – zakup nowych sprzętów i kafelków to bardzo poważny wydatek. Dziadkowie jak chyba wszyscy ich rówieśnicy niezbyt dobrze orientują się w najnowszym sprzęcie elektronicznym, dlatego poprosili mnie o pomoc w zakupie pralki. Przy zakupie wanny raczej nie ma żadnych problemów, natomiast pralka to już poważna w ich mniemaniu sprawa. Oczywiście się zgodziłem natychmiast i zapytałem czy jest coś, co powinna ich pralka mieć, albo coś czego nie musi posiadać.

Galeria

Babcia powiedziała, żeby pralka nie była zbyt duża, bo nie mają zbyt dużo miejsca w łazience, do tego najlepiej jakby była bardzo cicha i jak najprostsza w obsłudze. Mając takie wytyczne mogłem się zabrać do poszukiwań, szybko w Internecie odnalazłem model, który odpowiadał babci wymaganiom, pojechałem do sklepu i dokonałem zakupu. Pralka ma być dostarczona jutro, akurat kiedy remont zostanie skończony.

palety plastikowe używane – tutaj znajdziesz więcej informacji

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Dobry wnuk”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031