Do czego służy latarka taktyczna

Broń palna jak wiadomo jest przeważnie używana przez siły zbrojne, ale nie tylko. Osoby mające zezwolenie na broń palną pracują niekiedy w dość trudnych warunkach – szczególnie tych atmosferycznych ale nie tylko. Wówczas ogromną pomocą może być dla nich, specjalnie przystosowana do montażu na broni latarka taktyczna.Czym jest to urządzenie i do…

Czym jest to urządzenie i do czego służy. Latarka taktyczna to specjalny rodzaj latarki elektrycznej. Jest to latarka emitująca światło punktowe. Latarka taktyczna jest głównie używana do oświetlenia celu. Inne jej zastosowanie to także oślepienie wroga – napastnika. Istnieją też takie wersje latarek, które służą do obezwładnienia napastnika, są one wówczas dużo mniejsze i stanowią wówczas ważny element uzbrojenia. Latarka taktyczna występuje w dwojakiej wersji. Pierwsza wersja jest przeznaczona do samodzielnego montażu przez użytkownika broni palnej.

Druga zaś występuje, jako już…

Druga zaś występuje, jako już wbudowany( zamontowany )element broni palnej. Najczęściej poszukiwany rodzaj latarki to latarka taktyczna o mocny 3V, 6V a także 9V. W latarkach tych wykorzystuje się głównie baterie litowe typu CR123. Latarka taktyczna daje nam światło białe, równomiernie rozłożone, co daje większe możliwości osobie używającej jej.

meble dla gastronomii – więcej ciekawych wiadomości

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres