Dla każdego pracownika

12 sie 2016

Obowiązkiem właścicieli firm i przedsiębiorstw jest zapewnienie zatrudnianym pracownikom odpowiedniego zaplecza socjalnego. Kwestia ta obejmuje swoim zasięgiem także szeroko r0zumiane szafki BHP, umożliwiające przechowywanie osobistych rzeczy danej osoby. Z założenia szafka BHP powinna być optymalnie dostosowana do potrzeb konkretnego pracownika, umożliwiając danej osobie bezpieczne przechowywanie rzeczy osobistych.W praktyce oznacza to, że inne…

W praktyce oznacza to, że inne rozwiązanie należy uwzględnić w przypadku pracownika wykonującego prace wymagające odpowiedniego ubrania roboczego, a inne jeśli jest to osobista szafka pracownika biurowego. Ogólnie wiadomo, że szafki zgodne z BHP powinny być przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne. Wielu właścicieli firm uwzględnia także ich estetykę, aczkolwiek z praktycznego punktu wiedzenia jest to kwestia drugorzędna. W wielu jednostkach można spotkać ogólnodostępne szafki BHP, przeznaczone do przechowywania narzędzi i sprzętów przeznaczonych do ogólnego użytku.

Należy jednak pamiętać, że w wielu sytuacjach…

Należy jednak pamiętać, że w wielu sytuacjach szafka BHP jest udostępniana wyłącznie konkretnemu pracownikowi, zwłaszcza jeśli jest to rozwiązanie służące do przechowywania odzieży roboczej. Na uwagę zasługują także szafki BHP wykorzystywane do przechowywania narzędzi i preparatów niebezpiecznych, aczkolwiek niezbędnych do realizacji określonych zadań.

Tags:

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Dla każdego pracownika”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031