Delikatne usuwanie ciężkich zabrudzień.

Czyszczenie przy użyciu suchego lodu jest innowacyjnym sposobem na szczególnie łagodne usuwanie brudu z powierzchni – przy pomocy granulatu suchego lodu. Wszędzie tam, gdzie uporczywe zabrudzenia nie dają się usunąć, a specyfika czyszczonej powierzchni nie pozwala na zastosowanie wody oraz środków chemicznych doskonale sprawdza się maszyna do czyszczenia suchym lodem.Pozwala ona na skuteczne usuwanie…

maszyna do czyszczenia suchym lodem

Foto: pixabay.com

Pozwala ona na skuteczne usuwanie nawet najbardziej odpornych zanieczyszczeń. Maszyna do czyszczenia suchym lodem wypuszcza z ogromną prędkością granulki lodowe, które z racji bardzo niskiej temperatury powodują szok termiczny i oderwanie się cząstek brudu nie powodując jednocześnie uszkodzenia czyszczonej powierzchni. To idealne rozwiązanie w czyszczeniu powierzchni trudno dostępnych. Każda maszyna do czyszczenia suchym lodem jest całkowicie ekologiczna, bowiem nie wymaga korzystania z wody, a także środków chemicznych, które przyczyniają się do wytwarzania zanieczyszczeń.

maszyna do czyszczenia suchym lodem

Foto: pixabay.com

Podstawą do działania jest granulat suchego lodu, który przenoszony jest dzięki sprężonemu powietrzu z dozownicy, a dzięki specjalnym dyszom, naniesiony zostaje na czyszczoną powierzchnię.

Zanieczyszczenia likwidowane są dzięki działaniu bardzo…

Zanieczyszczenia likwidowane są dzięki działaniu bardzo niskiej temperatury( -78, 5 stopni C )i nagłemu schłodzeniu. Materiał ulega sublimacji, zmieniając swój stan skupienia w gazowy i dzięki temu zwiększony zostaje rozmiar granulatu, dzięki czemu możliwe jest skuteczne oddzielenie warstwy brudu od powierzchni. Po efekcie termicznym, następuje mechaniczny, w którym to ziarna granulatu eliminują całkowicie warstwy z zabrudzeniami.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres