Delikatne usuwanie ciężkich zabrudzień.

7 kwi 2017

Czyszczenie przy użyciu suchego lodu jest innowacyjnym sposobem na szczególnie łagodne usuwanie brudu z powierzchni – przy pomocy granulatu suchego lodu. Wszędzie tam, gdzie uporczywe zabrudzenia nie dają się usunąć, a specyfika czyszczonej powierzchni nie pozwala na zastosowanie wody oraz środków chemicznych doskonale sprawdza się maszyna do czyszczenia suchym lodem.Pozwala ona na skuteczne usuwanie nawet najbardziej…

maszyna do czyszczenia suchym lodem

Foto: pixabay.com

Pozwala ona na skuteczne usuwanie nawet najbardziej odpornych zanieczyszczeń. Maszyna do czyszczenia suchym lodem wypuszcza z ogromną prędkością granulki lodowe, które z racji bardzo niskiej temperatury powodują szok termiczny i oderwanie się cząstek brudu nie powodując jednocześnie uszkodzenia czyszczonej powierzchni. To idealne rozwiązanie w czyszczeniu powierzchni trudno dostępnych. Każda maszyna do czyszczenia suchym lodem jest całkowicie ekologiczna, bowiem nie wymaga korzystania z wody, a także środków chemicznych, które przyczyniają się do wytwarzania zanieczyszczeń.

maszyna do czyszczenia suchym lodem

Foto: pixabay.com

Podstawą do działania jest granulat suchego lodu, który przenoszony jest dzięki sprężonemu powietrzu z dozownicy, a dzięki specjalnym dyszom, naniesiony zostaje na czyszczoną powierzchnię.

Zanieczyszczenia likwidowane są dzięki działaniu bardzo…

Zanieczyszczenia likwidowane są dzięki działaniu bardzo niskiej temperatury( -78, 5 stopni C )i nagłemu schłodzeniu. Materiał ulega sublimacji, zmieniając swój stan skupienia w gazowy i dzięki temu zwiększony zostaje rozmiar granulatu, dzięki czemu możliwe jest skuteczne oddzielenie warstwy brudu od powierzchni. Po efekcie termicznym, następuje mechaniczny, w którym to ziarna granulatu eliminują całkowicie warstwy z zabrudzeniami.

Tags:

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Delikatne usuwanie ciężkich zabrudzień.”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031