Dania wegetariańskie z pieczarek.

Istnieją rozmaici ludzie na świecie – generalnie można powiedzieć dzielą się oni na: nie wegetarianów i wegetarianów, choć jakby się dobrze temu przyjrzeć to zarówno jednych, jak i drugich można jeszcze bardziej podzielić. Dla wegetarianów dobre są jednak dania z pieczarek właśnie, choć i ci drudzy je uwielbiają.Pieczarki bowiem mają to do…

Pieczarki bowiem mają to do siebie że smakują wielu. Z pieczarek można zrobić bardzo królewską potrawę miłośników wołowego Beuf strogonoff, niemniej w smaku stu procentowej wołowiny nigdy nie będzie on przypominał, ale też nie jest to zamiarem kucharza. Ważne że jest pyszne. Składnikiem podstawowym jest tutaj oczywiście świeża pieczarka – ilość zależy od, ilości gości którzy mają się ów potrawą raczyć. Nastopnym ze składników jest cebulka, ogórek korniszony, mąka, śmietana, czosnek i oczywiście ulubione, najchętniej jednak również świeże zioła.

Wszystko w kolejności podsmażone, wymieszane…

Wszystko w kolejności podsmażone, wymieszane i uduszone zachwyci na pewno nie jedno podniebienie, również nie wegeteriańskie. Co ważne grzyby te nie są drogie i dostępne praktycznie przez cały rok, za sprawą ich hodowli, czego nie można powiedzieć o naturalnych grzybach z lasu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres