Czym są paleciaki?

Paleciak jest potocznym określeniem wózków paletowych. Paleciaki służą do transportu wewnętrznego ciężkich towarów, przedmiotów, materiałów składowanych zwykle na drewnianych paletach. Zdarza się, że palety te są również wykonane z tworzyw sztucznych bądź metalu. To właśnie od tych palet pochodzi ich nazwa.Standardowe paleciaki są bardzo łatwe w…

Standardowe paleciaki są bardzo łatwe w obsłudze i nie wymagają żadnych uprawnień. Nawet ktoś, kto nigdy nie miał z nimi do czynienia bardzo szybko nauczy się nimi posługiwać. Wózki do palet są urządzeniami o bardzo dużej wytrzymałości. Na swoich widłach mogą one unieść ciężar ważący nawet dwie i pół tony. Bardzo dużą zaletą jest również ich zwrotność. Można się nimi posługiwać nawet w ciasnych pomieszczeniach takich jak samochody ciężarowe. Jak więc widać paleciaki są bardzo funkcjonalne, a przy tym również bardzo bezpieczne. Urządzenia te z pewnością dają wytchnienie ludziom, którzy dzięki nim nie są narażeni na urazy.

Stosowane do ich budowy mechanizmy nie…

Stosowane do ich budowy mechanizmy nie ulegają zmęczeniu, a nawet jeżeli coś się popsuje, to można to tanim kosztem naprawić lub zwyczajnie dokonać zakupu nowego wózka. Z pewnością lepiej jest kupić nowy niż narażać swoje zdrowie na różnego rodzaju urazy czy kontuzje.

Jeśli jeszcze Cie nie przekonałem sprawdź: plastikowepalety.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres