Czym są magazyny do wynajęcia?

magazyny do wynajęcia

Foto: pixabay.com

Poszukując magazynu do wynajęcia, powinniśmy wziąć pod uwagę przede wszystkim strategiczne punkty lokalizacyjne, które będą w pełni odpowiadały naszej działalności. Magazyny do wynajęcia powinny być zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie firmy, bowiem dalsza lokalizacja wywoła konieczność poniesienia przez przedsiębiorcę zupełnie niepotrzebnych kosztów na transport surowców i produktów na linii zakład produkcyjny i magazyn.Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o…

magazyny do wynajęcia

Foto: pixabay.com

Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o tym, czy magazyn znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, jest infrastruktura drogowa. Okolice węzłów autostradowych oraz dróg szybkiego ruchu są dobrym miejscem dla usytuowania magazynu. Są one korzystne dla przedsiębiorców. Dobre magazyny, mające wolny dostęp do infrastruktury drogowej znajdują się w okolicach Łodzi( Stryków ), Wrocławia( Bielany Wrocławskie, Kąty ), Górnego Śląska( Chorzów, Gliwice )czy Poznania( Gądki, Komorniki ). Drugim, bardzo ważnym parametrem, który należy wziąć pod uwagę podczas poszukiwania magazynu na wynajem, jest cena wynajmu. Nie powinna być ona naturalnie zbyt wysoka. Warto, aby zapisy dotyczące ceny najmu znalazły się w umowie zawieranej pomiędzy wynajmującym magazyn, a najemcą.

Umowa powinna być nade wszystko tak skonstruowana,…

Umowa powinna być nade wszystko tak skonstruowana, aby zabezpieczać interesy obu stron kontraktu. Jeśli poszukujemy taniego magazynu pod wynajem, powinniśmy znaleźć okolice, w których występuje wysoka podaż powierzchni magazynowych. Automatycznie, mała liczba magazynów do wynajęcia w danym rejonie powoduje, że stawki za czynsz są dosyć wysokie.

magazyny do wynajęcia

Foto: pixabay.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres