Czym jest szafa metalowa?

Bezpieczeństwo i higiena pracy w pewien sposób wymusiła, aby szafa metalowa była jednym z główniejszych elementów wyposażenia w firmie czy instytucji. Szafy metalowe są dostępne na rynku polskim w bardzo szerokim wachlarzu. Zastosowanie szaf jest bardzo szerokie. Kupowane są. Bardzo dokładnie należy przemyśleć jakie szafy będą najlepsze do pomieszczenia, które chcemy wyposażyć w szafy.Wybór szaf metalowych jest bardzo ogromny…

szafa metalowa

Foto: pixabay.com

Wybór szaf metalowych jest bardzo ogromny. Można wybrać wielkość, ilość przegród, skrytek, drzwi, sposób postawienia na cokole, nóżkach, na ławeczce ze stelażem stałym lub wsuwanym. Szafa metalowa może być wykonana w dowolnym kolorze. Szafy metalowe są wykonane z blachy stalowej, zabezpieczone przed korozja i pokryte farbą proszkową zgodnie ze wskazanym kolorem.

szafa metalowa

Foto: pixabay.com

Grubość blachy jest uzależniona od wybranej opcji szafy i może być z blachy 0, 5mm, 0, 6mm, 0, 8mm i grubsza. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że jeśli szafa metalowa jest poza standardowymi wymiarami, kolorze czy grubości blachy inna niż standardowa, wówczas szafy są indywidualnie wyceniane. Szafy metalowe są zamykane na zamki lub kłódkę w zależności od  potrzeby. Może być ryglowanie drzwi jednopunktowe lub trzypunktowe.

Przy zamawianiu szaf metalowych najlepiej wymierzyć…

Przy zamawianiu szaf metalowych najlepiej wymierzyć pomieszczenie, w którym będą stały i dla ilu osób będą przeznaczone. Tak przygotowane wstępne zapytanie ograniczy czas pozyskania wyceny i przyśpieszy proces zakupowy. Kolejne precyzyjne określenie przy zakupie to – jakie jest przeznaczenie mebli. Mówiąc wprost to będzie przechowywane w szafkach.

szafy metalowe – tutaj znajdziesz więcej informacji

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres