Czy warto palić tytoń?

29 maj 2015

Jak wiemy palenie ogólnie nie jest zdrowe, ale na pewno lepiej dla nas i bezpiecznie będzie wyposażyć się w takie urządzenie jak maszynka do cięcia tytoniu i zacząć samodzielnie skręcać sobie papierosy, a nie kupować te chemicznie nasączane, które tak naprawdę są o wiele bardziej szkodliwe.Jeśli zaś mamy problem z paleniem to…

Jeśli zaś mamy problem z paleniem to warto dołączyć do jakiejś grupy. W grupie prawie wszystko przychodzi łatwiej, dlatego warto dołączyć do antynikotynowej społeczności jak na przykład serwis rzuc. to.

Po zalogowaniu się w serwisie, użytkownik tworzy swój profil, który jest widoczny dla innych osób zalogowanych na stronie( dzięki temu pozostali użytkownicy śledzą jego stopniowe zmagania z nałogiem ). Otrzymuje także możliwość uczestniczenia w internetowym, indywidualnym programie terapeutycznym, pomagającym mu rzucić palenie. To jedyny taki program na rynku – całkowicie darmowy i spersonalizowany. Każdy kto zechce wziąć udział w programie, będzie otrzymywał na swoją skrzynkę pocztową maile z wskazówkami jak krok po kroku postępować, by raz na zawsze skończyć z nałogiem.

Co więcej, ma także okazję zachęcić kogoś ze swojego otoczenia do wspólnego rzucania palenia, poprzez wysłanie mu zaproszenia do serwisu. Społeczność palaczy jest specyficzna. Jedni chcą rzucić, inni namawiają innych do przejścia z palenia typowych papierosów na palenie tytoniu, na zakup maszynki do cięcia tytoniu, do rozdrabniania tytoniu oraz do jego formowania w papierosy( do tego niezbędne będą bletki oraz dobrej jakości filtry ),.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Komentarzy: 2 dla “Czy warto palić tytoń?”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

  1. puchatek pisze:

    Wydaje mi się, że mimo wszystko lepiej nigdy nie próbować lub zaprzestać całkowicie palenia tytoniu. Jego szkodliwość dla płuc jest powszechnie znana.

  2. NikoDem.X pisze:

    Jak dla mnie nikotyna, tytoń, to samo zło, która wcześniej czy później zniszczy nasze zdrowie i jej przyjemność chwilowa nie jest tego wcale warta uważam

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031