Czy tak naprawdę jesteśmy w epoce stali.

Musimy wiedzieć, że kiedyś my jako ludzkości należeliśmy do epoki brązu, a teraz to chyba raczej należymy to epoki złota i platyny, jednak chyba najbardziej używamy duże ilości obróbka stali (elektropol-r.com), bo przecież nawet nasze noże nie są złote, tylko i wyłącznie są stalowe, ewentualnie jeszcze ze obróbka stali z dodatkami na przykład ceramiki.Dlatego stwierdzenie, że jesteśmy w epoce…

Dlatego stwierdzenie, że jesteśmy w epoce obróbka stali, jest jak najbardziej słuszne, bo gdybyśmy tak naprawdę przeanalizowali rynek, to możemy zaobserwować, że stal jest praktycznie wszędzie, bo przecież nawet największe budowle są, właśnie stworzone z powiązania stali na przykład z betonem. Dlatego jeżeli będziemy naprawdę chcieć mieć coś, co nie jest spójnego, z tym właśnie materiałem, to musimy się bardzo naszukać a i tak nie znajdziemy.

Nawet nasze przyrządy użytku domowego, są przeważnie…

Nawet nasze przyrządy użytku domowego, są przeważnie stworzone, że obróbka stali nierdzewnej. Dlatego musimy wiedzieć, że niestety nasza epoka dalej siedzi w tym materiale, który będzie na pewno nam przydatny oraz jest wszędzie dostępy. Ale tymi epokami jest zawsze tak, że wymieniają się nawet nie wiemy kiedy, może niedługo będziemy w epoce karbonu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres