Czy tak naprawdę jesteśmy w epoce stali.

4 kwi 2015

Musimy wiedzieć, że kiedyś my jako ludzkości należeliśmy do epoki brązu, a teraz to chyba raczej należymy to epoki złota i platyny, jednak chyba najbardziej używamy duże ilości obróbka stali (elektropol-r.com), bo przecież nawet nasze noże nie są złote, tylko i wyłącznie są stalowe, ewentualnie jeszcze ze obróbka stali z dodatkami na przykład ceramiki.Dlatego stwierdzenie, że jesteśmy w epoce…

Dlatego stwierdzenie, że jesteśmy w epoce obróbka stali, jest jak najbardziej słuszne, bo gdybyśmy tak naprawdę przeanalizowali rynek, to możemy zaobserwować, że stal jest praktycznie wszędzie, bo przecież nawet największe budowle są, właśnie stworzone z powiązania stali na przykład z betonem. Dlatego jeżeli będziemy naprawdę chcieć mieć coś, co nie jest spójnego, z tym właśnie materiałem, to musimy się bardzo naszukać a i tak nie znajdziemy. Nawet nasze przyrządy użytku domowego, są przeważnie stworzone, że obróbka stali nierdzewnej.

Dlatego musimy wiedzieć, że niestety…

Dlatego musimy wiedzieć, że niestety nasza epoka dalej siedzi w tym materiale, który będzie na pewno nam przydatny oraz jest wszędzie dostępy. Ale tymi epokami jest zawsze tak, że wymieniają się nawet nie wiemy kiedy, może niedługo będziemy w epoce karbonu.

Tags:

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Czy tak naprawdę jesteśmy w epoce stali.”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031