Cieknący kran

Z naszego starego kranu ciekła woda, co doprowadzało mnie do szału. Mąż uznał, że wystarczy wymiana uszczelki i wszystko będzie grało. Niestety nie mieliśmy żadnej w domu, więc musiał wybrać się do sklepu z narzędziami. Okazało się, że takie uszczelki już nie są produkowane, gdyż nasz kran miał ponad dwadzieścia lat i był zupełnie niewymiarowy.Nareszcie była okazja kupić coś nowego, gdyż…

Nareszcie była okazja kupić coś nowego, gdyż do tej pory mój małżonek uważał, że to niepotrzebny wydatek. Przekonało go nie tylko to, że nie można było dostać odpowiedniej uszczelki, ale również zawyżony rachunek za wodę, która non stop lała się z kranu. Teraz musieliśmy naprawdę szybko nabyć nową baterię, gdyż groziło nam zalanie łazienki, a to wiązałoby się z koniecznością przeprowadzenia remontu. Na to nie mieliśmy wystarczających funduszy, więc siłą rzeczy trzeba było wybrać się do sklepu z artykułami hydraulicznymi.

sklep budowlany

Foto: pixabay.com

sklep budowlany

Foto: pixabay.com

Niedaleko nas znajdował się market…

Niedaleko nas znajdował się market budowlany, więc od razu się tam wybraliśmy. Udało nam się znaleźć niedrogi i dobry jakościowo kran, który miał nawet zapasowe uszczelki. Mąż od razu go w domu zamontował i skończyły się nasze problemy z lejącą się wodą. Kto by pomyślał, że tak wiele zależało od jednej, malutkiej uszczelki.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres