Ciekawe rozwiązania do małej kuchni

Niestety nie wszyscy z nas mogą pochwalić się kuchnią o dużym metrażu. Niektórzy są skazani na kuchnie małe, które w dodatki są dość oporne pod względem aranżacyjnym. W takich sytuacjach warto zastosować kilka trików, aby optycznie powiększyć kuchnię i sprawić, że będzie ona większa, przestronniejsza i przytulniejsza.Oczywiście pozbywamy się wszelkich zbędnych urządzeń, akcesoriów…

Oczywiście pozbywamy się wszelkich zbędnych urządzeń, akcesoriów i przedmiotów z widoku. Wszystko to, co niepotrzebne chowamy do szaf. Zagracając kuchnię momentalnie ją pomniejszamy. Kuchnia wydaje się przytłoczona, mniejsza i mało estetyczna. Ostatnimi czasy z powodzeniem montuje się w kuchniach szkło lakierowane. To nowoczesne rozwiązanie znalazło wielu entuzjastów. Przede wszystkim szkło lakierowane jest proste w utrzymaniu czystości.

Wystarczy, co pewien czas przetrzeć szklaną taflę mokrą ściereczką i wytrzeć papierowym ręczniczkiem na sucho, aby zachować nieskazitelną czystość bez jakichkolwiek smug. Do wyboru znajdziemy szkło lakierowane kolorowe, przezroczyste, z dekorem, matowe. Tak naprawdę producenci nas rozpieszczają i proponują, co rusz ciekawsze rozwiązania, w efekcie tego każdy z nas może wybrać właściwy produkt, idealnie dopasowany do naszej kuchni.

Z pewnością szkło lakierowane w kolorze to mocny akcent dekoracyjny. Jasne meble, minimum dodatków i akcesoriów plus szkoło lakierowane w mocnym kolorze pomarańczy, zieleni lub filetu. Taki efekt jest spektakularny i odrobinę odważny, ale na jego widok każdy wyrazi pozytywną opinię. A przecież o to po części chodzi.

Comments
  1. Weronikaaa |

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres