Cięcie laserowe

Czas to pieniądz, szczególnie w biznesie. Cięcie laserowe zdecydowanie zwiększyło szybkość i jakość wytwarzanych urządzeń. Sprostało wymogom rynku, gdyż gwarantuje dużą dokładność i powtarzalność wycinania nawet najbardziej skomplikowanych kształtów oraz umożliwia uzyskanie krawędzi o bardzo wysokiej jakości.Pozwala to zdecydowanie zwiększyć produktywność…

Pozwala to zdecydowanie zwiększyć produktywność i wydajność w odniesieniu do konwencjonalnych technologii, a w związku z tym obniżyć koszt wykonania usługi, nawet w przypadku małych serii. Cięcie laserowe sprawia, że w większości przypadków wycinane elementy nie wymagającą stosowania dodatkowej obróbki po wycięciu, gdyż krawędzie materiału są czyste oraz gładkie. Poprzez występowanie wąskiej szczeliny cięcia dodatkowo uzyskujemy oszczędność materiału. Co jest niezwykle istotne cięcia laserowe można przeprowadzić we wszystkich pozycjach, łącznie z możliwością cięcia trójwymiarowego.

Coraz szersza staje się także gama…

Coraz szersza staje się także gama obrabianych materiałów, często są to materiały trudne w obróbce ze względu na swoje właściwości. Cięcie laserem jest przydatne nawet w obróbce papieru, ponieważ precyzja promienia umożliwia wycinanie fantastycznych kształtów, niemożliwych do uzyskania za pomocą standardowych wykrojników.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres