Bramy segmentowe

Mocne bramy segmentowe składają się z pojedynczych elementów( segmentów, sekcji )o konstrukcji typu sandwich( dwuściennej )połączonych ze sobą zawiasami. Miejsce styku jest dokładnie uszczelniane. Według opinii producentów jak również użytkowników taka konstrukcja na bramy segmentowe garażowe jest najlepszym obecnie rozwiązaniem dostępnym na rynku.


panele natryskowe

Foto: pixabay.com

Decyduje o tym fakt iż brama mocowana…

Decyduje o tym fakt iż brama mocowana jest bezpośrednio za otworem wjazdowym a dzięki pionowemu kierunkowi otwierania nie zajmują przestrzeni przed budynkiem oraz w samym pomieszczeniu. Materiały z których wykonywane są bramy segmentowe to ocynkowana blacha stalowa. Grubość zastosowanej pianki maksymalnie wynosi ok. 40 mm co pozwala na uzyskanie dobrej izolacji akustycznej oraz termicznej samego segmentu i całej bramy.

Producenci standardowo oferują ten typ bram w…

Producenci standardowo oferują ten typ bram w kilku wersjach wykończenia. Stalowe panele pokryte są farbą poliestrowa w dowolnym kolorze jak również wytłaczane w różnego rodzaju wzory( np. listwy pionowe i poziome ). Dość często producenci podkreślają iż bramy segmentowe montowane są do garaży z nadprożem.

Chcesz więcej informacji? Zobacz koniecznie tę stronę.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres