Brama garażowa dobrze dobrana

Idealnie dobrana brama garażowa jest wyjątkowo wygodna. Powinna być dopasowana do garażu, podjazdu oraz samochodu. W ofertach producentów można znaleźć różnorodne modele, dlatego brama garażowa może być bardzo komfortowa i praktyczna. Brama garażowa powinna być odpowiednio dopasowana do danego garażu.Brama garażowa dobrze dobrana – galeria

W ofertach producentów można znaleźć kilka typów bram. Najpopularniejsza brama garażowa otwiera się w sposób uchylny, przez co wymaga odpowiednio dużego podjazdu. Przy krótkich podjazdach lub garażach wychodzących bezpośrednio na ulicę znacznie lepiej sprawdzą się bramy segmentowe, które nie wymagają wolnej przestrzeni przed garażem. Brama segmentowa jest też zdecydowanie szczelniejsza niż inne modele, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w garażach ocieplanych. Materiał, z jakiego wykonuje się bramy, to przeważnie odporna i solidna blacha stalowa lub aluminium, chociaż spotyka się również modele wykonane z drewna bądź miedzianej blachy.

Ocieplane modele sprawdzają się przy…

Ocieplane modele sprawdzają się przy garażu bezpośrednio połączonym z domem, ale w nieogrzewanym i wolno stojącym garażu wystarczy brama garażowa w wersji nieocieplanej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres