Basen dla najmłodszych

Dzieci uwielbiają zabawy w wodzie. Możemy wybrać się specjalnie na basen i zajęcia prowadzone specjalnie dla nich. Jest to ostatnio bardzo modne. Takie zabawy i nauka pływania dla maluszków to wspaniała frajda i atrakcja. Basen dla dzieci musi być oczywiście specjalnie dostosowany.Ostatnio nastała moda dla dzieci na pływanie…

Ostatnio nastała moda dla dzieci na pływanie. Taka moda dla dzieci na zajęcia na basenie to możliwość oswojenia z wodą, a także wspaniała trakcja dla maluchów. Moda dla dzieci na pływanie to zabawa i stymulacja rozwoju. Dzieci uwielbiają zabawy w wodzie. Możemy wybrać się specjalnie na basen i zajęcia prowadzone specjalnie dla nich. Basen dla dzieci musi spełniać specjalne normy. Odpowiednia musi być głębokość wody – optymalny dla zajęć dla małych dzieci jest basen o głębokości od 20 do 120 cm.

Temperatura wody i powietrza na pływalni musi być także dostosowana dla maluchów. Woda powinna być dość ciepła – 32-34 stopnie Celsjusza. W szatni muszą być także dostępne przewijaki dla niemowląt, szafki na rzeczy, krzesełka do karmienia. Dobrze wyposażona szkółka pływacka dla dzieci powinna posiadać ewentualnie inne akcesoria pływackie dla dzieci- rękawki, dmuchane kółka, deski, materace, piłki.

przydatne podczas zajęć w wodzie. Ważne jest pierwsze ogólne wrażenie- czy jest czysto, ciepło i jak pachnie – jeśli zapach jest ostry, to znaczy, że woda jest chlorowana, co nie jest dobrze. Dla dzieci bowiem natomiast lepsza jest ozonowana, bo mniej drażni delikatną skórę malucha. Moda dla dzieci na pływanie to dobra sprawa, warto jej ulec.

Przewijaki dla niemowląt – tutaj znajdziesz więcej informacji

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres