Awaria w hipermarkecie

Właśnie skończyliśmy robić zakupy w hipermarkecie, gdy okazało się, że wszystkie kasy fiskalne mają awarię. Właściwie był to nie tylko nasz problem, ale także pozostałych klientów, a ci najbardziej niecierpliwi po prostu zostawiali wózki z towarem i wychodzili. Nie wiem, jak to możliwe, że w tak dużym sklepie nie było zapasowych kas fiskalnych, przecież kierownictwo powinno być przygotowane na każdą ewentualność.Najwyraźniej jednak jak zawsze chodziło o pieniądze,…

Najwyraźniej jednak jak zawsze chodziło o pieniądze, widocznie takie rozwiązanie było zbyt kosztowne. Z reguły robimy duże zakupy raz w miesiącu, żeby później nie jeździć do miasto po drobiazgi, dlatego byłam niezwykle zirytowana, że kasy fiskalne nie działają. Nie dodatek wysiadła także klimatyzacja, więc zrobiło się duszno i nieprzyjemnie. Najwyraźniej problem był poważniejszy niż zakładano i wkrótce zjawił się dyżurny informatyk oraz elektryk i obaj zabrali się do pracy. Już po chwili zaczęła działać jedna fiskalna kasa, a po niej kolejne, dzięki czemu mogliśmy już zapłacić za swoje zakupy.

Wkrótce włączono również klimatyzację i…

Wkrótce włączono również klimatyzację i wszystko wróciło do normy. Dobrze, że tak szybko znaleziono awarię, gdyż w takim upale z pewnością dużo towaru by się zepsuło.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres