Armatura przemysłowa

Armatura przemysłowa to dzisiaj doskonale rozbudowana branża. Nie ma co się dziwić, że znalazła taki ogrom zastosowań. Oczywiście armatura przemysłowa to także szereg narzędzi oraz komponentów bez jakich funkcjonowanie danych sieci wodociągowych, czy też gazowych nie mogło by się odbyć. Tutaj w asortymencie armatury przemysłowej przepustnice cieszą się oczywiście największą popularnością.Galeria

Najczęściej wyszukiwane produkty przemysłowe:

Liniowe łożyska
Tulejki ślizgowe

Zobacz więcej na: IGUS Polska

Czym tak naprawdę są przepustnice i co mogą nam dzisiaj zaprezentować. Oczywiście przepustnice to nic innego jak zawory. Najczęstszym wykorzystywanym zaworem w przemyśle, jak również w gospodarstwach domowych jest zawór kulowy. Służy nam przede wszystkim w celach bezpieczeństwa, jak również szybkiego zamknięcia przepływu wody w razie usterki. Dzisiaj przepustnice to doskonale zaawansowane technologicznie narzędzia. Oczywiście znajdziemy je nie tylko w naszych domach, ale również ze względu na swoje rozmiary możemy je spotkać na zbiornikach wody, tamach, czy też zasuwach.

To właśnie przepustnice odpowiedzialne są za…

To właśnie przepustnice odpowiedzialne są za nasze bezpieczeństwo oraz funkcjonowanie danych sieci dlatego też ich asortyment jest tak rozbudowany. Armatura przemysłowa z roku na rok oddaje do naszych rąk coraz to nowsze przepustnice.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres