Alternatywa dla dużych koparek

Dobre minikoparki są doskonałą alternatywą dla standardowych koparek. Duża koparka nie może pracować wszędzie, ponieważ nie wszędzie wjedzie. Minikoparki pracują zarówno na dużych jak i małych budowach. Zwykle robią wykopy pod różnego rodzaju instalacje.Używa się ich do pracy…

Używa się ich do pracy w niedostępnych miejscach w takich, gdzie zwykła koparka się nie zmieści. Najczęściej spotyka się minikoparki na podwoziu gąsienicowym, to bardzo użyteczne rozwiązanie, gdyż chroni sprzęt przed ugrzęźnięciem. Wadą jest natomiast to, że same nie mogą jeździć po drodze. Należy je dostarczyć na miejsce budowy co generuje dodatkowe koszty. Koparki na podwoziu kołowym mogą poruszać się po drogach, dlatego mogą same dojechać na plac budowy.

Minikoparki potrzebują również więcej czasu na wykonanie…

Minikoparki potrzebują również więcej czasu na wykonanie wykopu niż standardowe. Wiele firm budowlanych posiada w swoim wyposażeniu zarówno duży jak i mały sprzęt do robót ziemnych. W dzisiejszych czasach trzeba być gotowym na pracę w każdych warunkach dlatego minikoparki zawsze będą miały zastosowanie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres