Alarmy domowe

Bezpieczeństwo naszego domu jest zawsze priorytetem. O zabezpieczeniu domu alarmem warto pomyśleć już na etapie jego budowy, wówczas całe okablowanie potrzebne do montażu będzie całkowicie niewidoczne. Oczywiście alarmy domowe mogą być zainstalowane także dokonać w budynkach już stojących. Podstawowym zadaniem jakie mają alarmy domowe jest wykrycie próby włamania.


szklane drzwi prysznicowe

Foto: pixabay.com

W typowych przykładach czujki ruchu i otwarcia…

W typowych przykładach czujki ruchu i otwarcia drzwi zareagują dopiero w momencie, kiedy włamywacz przełamie zabezpieczenia mechaniczne i przedostanie się do wnętrza budynku. Alarm domowy zazwyczaj kojarzy się jedynie z zabezpieczeniem i sygnalizacją wtargnięcia włamywaczy na chroniony obszar. Nowe alarmy w domach, zarówno standardowe, jak i bezprzewodowe wprowadzają o wiele więcej możliwości w zakresie ochrony mienia i życia. Przede wszystkim zapewniają komfort życia, chroniąc mieszkańców przed zagrożeniami wypływającymi z codziennego użytkowania domu.

drzwi zewnętrzne

Foto: pixabay.com

Zgodnie z wymaganiami najnowszych norm współczesne systemy alarmowe pozwolą załączyć czuwania do chwili wyeliminowania wszystkich potencjalnych przyczyn fałszywego alarmowania. Wszystkie te działania mają na celu zminimalizować ryzyko zbędnych interwencji, jednocześnie podnosząc skuteczność działania w sytuacji prawdziwego zagrożenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres